#etuinapompę #futerałnapompę #opakowanienapompę #skórkanapompę #etuinaglukometr #opakowanienaglukometr #futerałnaglukometr #skórkanaglukometr #pompainsulinowa #gadżetydopompyinsulinowej

Cukiernica - Temat nr 1 - Silikonowe opakowania na pompę...i nie tylko

8/13/2013BlueSugarCube
Pierwsza odsłona Cukiernicy! Dostałam bardzo fajną informację od koleżanki Strange Cake o silikonowych opakowaniach na pompę - odnalazłam opisane zdjęcie z Instagrama...i trochę więcej poszukałam w necie.


Znalazłam pochodzenie zdjęcia dzięki tematowi na forum mojacukrzyca. Niestety jak widać na razie na pompę Medtronic u nas opakowań tego typu nie ma:( Wiadomo, że czasem tam gdzie indziej trawa jest zielona,ale gadżety pompowe się rozwijają i być może niedługo dotrze do nas więcej nowinek...Jedyne dostępne jakie wyśledziłam w Polsce to te na pompę AC Spirit.
Trochę rozwijając temat bajerów na pompę...

Popularnością cieszą się naklejki na pompę Medtronic, które pojawiły się u nas parę lat temu i nie ma problemu z ich dostępnością np. w aptece w Warszawie na Rawarze (przy firmie Medtronic), gdzie zakupuję i odbieram osprzęt do pompy. Są również w różnych sklepach internetowych w Polsce (jest to koszt ok. 10 zł , a naklejka dobrze się trzyma i nie niszczy - mówię z autopsji:)). Oczywiście my mamy do wyboru gotowe wzory, u naszych słodkich znajomych zza oceanu można już zaprojektować swoją naklejkę - zobaczcie jak ciekawie to wygląda!

 

Ja osobiście miałam naklejkę w żelki na mojej poprzedniej 722 fioletowej :) Teraz mam przezroczystą 712 i na razie tak ją zostawiłam na golasa :D A oprócz samych pomp...


Ciągnąc temat silikonowych opakowań, pojawiły się tak owe również na glukometry i piloty do pomp insulinowych...
Ciężko mi było znaleźć gumowe etui na glukometr w sklepie w Polsce, wydaje mi się,że trzeba albo zamawiać w internecie jeżeli Wam bardzo zależy albo spróbować się gdzieś załapać;)

Rozwija się również pomysł naklejek na glukometry...


Jeżeli macie jakieś ciekawe info na temat opakowań na nasz osprzęt piszcie!:)
Oczywiście czekam na kolejny temat do Cukiernicy!:)

You Might Also Like

2 komentarze | comments

  1. ile kosztuje taki pokrowiec na pompe Accu Chek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. musisz wejść na stronę Accu-Chek albo zadzwonić do nich na infolinię :)

      Usuń

Write me