#cukrzyca #cukiernica #diabetyk #blogocukrzycy #cukrzycablog #cukrzyk

"Cukiernica" - czyli coś specjalnie dla Was

8/07/2013BlueSugarCube

Bardzo Wam dziękuje za wierne czytanie bloga:) Licznik przekroczył właśnie 1 000 wejść ! Dzięki !


Dlatego postanowiłam stworzyć coś specjalnie dla Was - powiedzmy, że to będzie taki nasz kącik, który będzie sie pojawiał co tydzień, co dwa tygodnie, w zależności od Waszej decyzji. Możliwe,że pojawią się nie tylko wpisy, ale również nagrania. 

Będzie się to nazywać "Sugar-Bowl" czyli "Cukiernica". Nazwa wpadla mi do głowy gdy pomyślałam o nas wszystkich jak o takim słodkim zbiorze - kostek cukru, które mają coś wspólnego - siedzą w jednej cukiernicy ;)

W drodze głębszego wyjaśnienia > chcę Wam dać wolną rękę co do tematów - to Wy decydujecie o czym ja będę pisać i jakich informacji wyszukiwać. Jeżeli macie ciekawe zagadnienie związane z cukrzycą ogólnie, ze swoją cukrzycą, coś osiągnęliście mimo przeciwności losu, wygraliście jakiś diabetyczny super konkurs czy znaleźliście coś co wywołało uśmiech na waszych twarzach np. jakieś genialne futerały na sprzęt czy nowy smak glukozy, to piszcie, a ja pokażę to wszystkim w Cukiernicy ! :) (i oczywiście jeżeli będzie taka chęć będę udostępniać autora:)).

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i znajdziecie czas i chęci by napisać ;) Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

2 komentarze | comments

  1. Jakiś czas temu na Instagramie widziałam u ludzi silikonowe osłonki na pompę Medtronica- no coś świetnego! Niestety, nie znalazłam już więcej tych zdjęć, nie dowiedziałam się też, gdzie można coś takiego kupić (na pewno nie w PL xD ).

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozumiem, że chodzi i taką jak sa np. na telefon albo ipoda, takie kolorowe? postaram się to wyśledzić i napisać:) czy mogę umieścić Twoje imię lub nick w pierwszym wpisie w "Cukiernicy" ? :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz do mnie