#wielkanoc #wielkanocdiabetyka #wielkanoccukrzyka #wielaknoczcukrzycą #cukrzyca #cukrzycablog #blogocukrzycy

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

4/19/2014BlueSugarCube


Weekend na pewno będzie ciepły i słoneczny, a Wam nie pękną brzuszki przy stole :D Życzę Wam dobrych wyników, żebyście trochę poleżeli, trochę pospacerowali i przede wszystkim trochę odpoczęli :) 

Ja już sama nie wiem na czym się skupić - przygotowaniach w kuchni i sprzątaniu, pracy nad dyplomem na komputerze czy oderwać się od wszytkiego i znaleźć chwilę relaksu. Jak na razie wyszło mi wszystkiego po trochu :P Mam nadzieję, że dobrze się wszystko skończy :D Jak na razie to albo kręciłam sernik albo się stresowałam dyplomem albo myłam łazienkę :D Mistrzowski mix :D Moje palce już się czują bardzo dobrze :) Mam wymyślony i naszykowany strój na jutro i wydaje mi się, że przyda się do kolejnej części Znikająca pompa ,wpisu o stylizacjach modowych, które pomogą schować pompę.
Cieszę się, że przeszedł ten deszcz i chmury, bo człowiek nie mógł się skupić na niczym i spać się ciąglę chciało :P A teraz lepsze samopoczucie i aż chce się spacerować :))
Trzymajcie się ciepło z dobrymi wynikami :)

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

1 komentarze | comments

  1. Ja dużo sprzątałam ale to mi dobrze zrobiło bo wyniki trzymały się w ryzach między 120 a 150 :) A dziś dużo spacerowałam i ma zamiar wybrać się na wycieczkę rowerową cóż wczorajsze wielkanocne śniadanie trzeba odkupić wysiłkiem fizycznym :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz do mnie