#wielkanocdiabetyka #wielkanoccukrzyka #wielkanoczcukrzycą #cukrzyca #diabetyk #cukrzyk #blogcukrzyca #blogocukrzycy

Święta święta i po świętach...

4/23/2014BlueSugarCube

Tyle zamieszania w domu i kuchni, a tu już po Wielkanocy - szybko jakoś te Święta przeszły, trochę deszczowo, trochę słonecznie. Na szczęście udało mi się trochę zrelaksować i przede wszystkim najeść dobrych rzeczy w miłej, wiosennej atmosferze :)

Miałam dwa zawirowania w te Święta :P W pierwszy dzień Świąt na początku wszystko szło dobrze, wynik po jedzonku elegancki na nowym wkłuciu...do wieczora. Okazało się, że jednak nie chce współpracować, a wynik który podskoczył po późno popołudniowym posiłku jeszcze wzrósł i uparcie się trzymał kilka godzin mimo korekty. Skończyło się to nocnym zmienianiem wkłucia i piciem wody z mega wielką cytryną. Za to za drugim razem właśnie to nowe wkłucie dało mi w kość na następny dzień ;P Przesadziłam trochę z bolusami i wynik wieczorem zaczął niebezpiecznie szybko spadać przez nałożenie się dawek. Na szczęście w pewnym momencie, po najedzeniu się tony cukru, się zatrzymał i wrócił na bezpieczny poziom. Miałam stracha naprawdę :P Przynajmniej wszystko dobrze się skończyło, ale zmęczyła mnie ta huśtawka :P


Bardzo się ucieszyłam, że kartki Wielkanocne z mojej akcji dotarły szybko do adresatów :)
Dostałam nawet trochę zdjęć od zadowolonych fanów ! ;)

 

Dziś czekała na mnie fajna niespodzianka, co tam że po Wielkanocy - lubię jak najdłużej świętować :D To tak jak dostawanie prezentów nie tylko w sam dzień urodzin, ale w dni poprzedzające i w te po urodzinach :D Sprawdza mi się ta radość na każdą okazję :D W skrzynce znalazłam przesyłkę od słodkich znajomych z Bremen :) Właśnie mi się skończył słodzik :D A miałam w planach zamianę aspartamu na stewię - wystarczyło pomarzyć ;) Będę smakować  w herbatce ! :D


Mam nadzieję, że Wy też trochę odpoczęliście i macie siłę do pracy do wakacji (ja już bardzo chcę wakacje xD). Niedługo przeglądy, oddania i wreszcie obrona, więc póki co jestem mega zestresowana - zostaje mi na szczęście jeszcze jeden przystanek w formie małego odpoczynku w majówkę ;)

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

2 komentarze | comments

  1. Na zdjeciach widac swiateczno- rodzinna atmosfere,nic tylko swietowac i wypoczywac z rodzinka !!! Bardzo podobaja mi sie dekoracje i pisanki :)My tez odpoczelismy ,cukier u Sandry leciaaaaaaaaaaal jednak w dooooool,wiec musielismy uwazac :( .......to teraz jak juz podladowalas akumulatory a niedlugo jeszcze jedna okazja,wszystko pojdzie dobrze,trzymamymy kciuki przede wszystkim za obrone !!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie w święta było całkiem nie źle za to wczoraj była jazda wyrwałam wkucie bo miałam na pośladku i przez 2 godziny nie miałam wkucia i pompa była zatrzymana bo nie wzięłam zapasowego (gapa) na szczęście trochę się ruszałam ale po powrocie do domu mierze 288 od razu zrobiłam nowe wkucie i dałam korektę po 2 godzinach 222 znowu dałam i wstałam już z 89 więc jest dobrze :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz do mnie