#blogocukrzycy #cukrzycablog #cukrzyca #diabetyk #NovoNordisk

Bo cukrzyca może być...plastyczna! Część 2

11/11/2013BlueSugarCube

W poprzedniej części opowiedziałam Wam o mojej przygodzie za wielką wodą. Na tym jednak (na szczęście) się nie skończyło ;) Byłam jeszcze w liceum, gdy postanowiłam wziąć udział w konkursie "Pomaluj życie na Novo" organizowanym przez Novo Nordisk.
Wtedy już wiedziałam, że moja przyszłość będzie się wiązała z Akademią Sztuk Pięknych.


Okazało się, że znowu poskromiłam cukrzycę kredkami! Dostałam zawiadomienie pocztą, że jestem zaproszona na uroczyste rozdanie nagród w gmachu głównym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Dodatkowo w planie imprezy było zwiedzanie Wydziału Grafiki, który się tam znajduje, program artystyczny i poczęstunek.

Oprowadzanie po Wydziale Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych 

Na rozdaniu dyplomów i nagród pojawili się przedstawiciele Novo Nordisk z Danii, a jako że ASP była patronem konkursu, w ceremonii uczestniczył sam Rektor uczelni. Za moją pracę otrzymałam wyróżnienie :)

Rozdanie dyplomów oraz nagród


Zwycięzcy!

Pozowanie dla fotoreporterów xD

Mandala codzienności każdego diabetyka :)

Wy już wiecie jak ta historia z ASP się skończyła ;DD Obecnie studiuję na V roku na Wydziale Architektury Wnętrz i będzie mi bardzo szkoda kończyć te studia ;))
Kolejna opowieść za nami...a kolejna przed nami! Zapraszam do śledzenia bloga i...wzięcia kredek, farb, pasteli w ręce i tworzenia!

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Write me