#CukierPodKontrola #cukrzyca

dXDublin 2018 i LibreLink

11/08/2018Weronika BlueSugarCube


W tym roku miałam przyjemność ponownie uczestniczyć w międzynarodowych warsztatach Diabetes Exchange dla blogerów cukrzycowych organizowanych przez Abbott (tutaj możecie przeczytać o DX2 Lisbon 2016). Tym razem wydarzenie odbyło się w Dublinie gdzie spotkało się ponad 30 blogerów z Belgii, Brazylii, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanady, Polski, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch!

Z Cathy poznałaśmy się już na lotnisku, bo jest blogerką z Belgii i obie leciałyśmy z Brukseli. 😊


Tutaj z moim wieloletnim przyjacielem Dimitrisem z Grecji. 😊

Jednym z niesamowitych przeżyć podczas dXDublin była wizyta w siedzibie Google w Dublinie, gdzie mieliśmy okazję posłuchać kilku ciekawych wykładów m.in. na temat tworzenia materiałów video. Dużą niespodzianką były imiona wszystkich uczesników wyświetlane na schodach!


Kolejnym ekscytującym punktem programu była wizyta w zakładzie produkcyjnym pod Dublinem, gdzie mogliśmy zobaczyć jak powstaje FreeStyle Libre! Mieliśmy również okazję poznać tam twórców Freestyle Libre, którzy przybliżyli nam całą historię Libre i odpowiadali na nasze pytania.Obecnie dzięki nowej aplikacji LibreLink możemy skanować sensor również telefonem! Uważam, że jest to naprawdę świetnie rozwiązanie, zwłaszcza, że wyniki z telefonu można przesłać automatycznie do diabetologa (LibreView) i bliskich osób (aplikacja LibreLinkUp).

Aplikację LibreLink w najnowszej wersji 2.2.1 można bezpłatnie pobrać w Polsce na telefony w systemie Android i iOS. Jak korzystać z aplikacji dowiecie się tutaj.
Sama używam aplikacji LibreLink od prawie pół roku (w Belgii) i naprawdę fajnie się z niej korzysta. Oprócz tego mój mąż korzysta z LibreLinkUp, a w moim szpitalu zbierają dane za pomocą LibreView. Moje ostatnie HbA1c wynosiło 6,3 a z danych z aplikacji wynikało, że miałam jedynie 3% hipoglikemii, także sukces! Jeżeli korzytacie z FreeStyle Libre to koniecznie wypróbujcie aplikację LibreLink, bo naprawdę ułatwia życie :)

Dziś FreeStyle Libre ma ponad MILION użytkowników na całym świecie!

Weronika BlueSugarCube

Dowiedz się więcej o FreeStyle Libre we wpisie tutaj.
Zobacz tajemniczą paczkę, którą dostałam od Abbott Polska tutaj.

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Napisz do mnie