#cukrzyca #eurmove2018

eUrMOVE Challenge 2018

10/21/2018Weronika BlueSugarCubeZapraszam Was do wzięcia udziału już w trzeciej edycji Europejskiej akcji eUrMOVE Challenge, organizowanej przez naszą grupę młodych działaczy z cukrzycą YOURAH :) W tym roku połączyliśmy siły z uczestnikami programu Young Leaders in Diabetes (do którego również należę :)). 

Cukrzyca to praca 24/7/365, codziennie musimy zajmować się obowiązkami związanymi z naszą chorobą. W terapii cukrzycowej bardzo ważną rolę odgrywa wysiłek fizyczny. 

Celem akcji jest zebranie 365 dni czyli 8 760 godzin czyli 525 600 minut aktywności - tyle ile mija w ciągu całego roku :) Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rekomenduje przynajmniej 150 minut aktywności fizycznej w tygodniu.

Finał wyzwania już 14 Listopada - Światowy Dzień Cukrzycy! Każda aktywność się liczy - możecie wykonywać każdy sport, ważne byście mieli z niego satysfakcję :) Dla najaktywniejszych uczestników są przygotowane niespodzianki :)

Pierwsza i druga edycja wyzwania - eUrMOVE Challenge 2016 i eUrMOVE Challenge 2017 zakończyły się wielkim sukcesem - uczestnikom udało się zebrać ponad rok aktywnych minut (14 miesięcy i 15 miesięcy aktywnych minut)!

Dołączcie do naszej grupy na Facebooku i obserwujcie nasze konto na Instagramie :)
Gdy dzielicie się swoimi aktywnymi minutami w postach w mediach społecznościowych, używajcie naszego oficjalnego hashtagu #eurmove2018 oraz dodatkowo w tym roku #roadtowdd2018.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Poznajcie również moje urocze potworki Hipo i Hiper, które towarzyszą tej akcji już trzeci raz :)

Dołączcie do wyzwania i żyjcie aktywnie z cukrzycą!

Weronika BlueSugarCubeYou Might Also Like

0 komentarze | comments

Write me