#jakukryćpompę #schowaćpompę #pompainsulinowa #pompa #cukrzyca #diabetyk #modadladiabetyka #blogcukrzyca #blogocukrzycy #schoweknapompę #cukrzyk

Znikająca pompa - czyli stylizacje modowe, które pomogą schować pompę vol. 7

12/29/2014BlueSugarCube

Jeżeli macie pompę, na pewno nie raz, nie dwa, ale o wiele więcej zdarzyło Wam się skrzywić na swoje odbicie w lustrze - nie chodzi mi oczywiście o narzekanie na włosy, skórę, wagę czy tym podobne ;D, ale o to jak czasem pompa potrafi zepsuć naszą stylizację. 

Są takie wyjścia, okazje, na które się szykujemy i chcemy by pompa nie była widocznym dodatkiem, bo  po prostu nie pasuje, wystaje, psuje naszą kompozycję modową. Zwykle w takich momentach jak na złość dzieją się te wszystkie wymienione rzeczy. Miałam już sytuacje pod tytułem "kupiłabym, ale nie mam jak schować pompy" albo "kupiłam, bo mi się strasznie podoba, ale pompa psuje i tak". 

Czasem nawet krycie pompy w kieszeni, staniku, czy w innym miejscu naszej aktualnej garderoby nie pomoże, a może wprawić nas w jeszcze większy dyskomfort - psychiczny czy fizyczny, a może nawet jeden i drugi. Kolorowe opakowania i naklejki są super gadżetem, ale nie zawsze są akuratne do naszych potrzeb - wiadomo, my kobiety ;D

Tutaj przyznaję duży punkt dla penów oczywiście ;) Z pompą jednak jestem już tak długo, że różne kwestie z nimi związane mnie przerastają i zamiana nawet na kilka godzin wydaje mi się misją dla Rambo. Zresztą tak czy siak większość czasu spędzam z pompą u boku i muszę myśleć biorąc ją pod uwagę. Dlatego staram się szukać takich ubrań/ komponować takie stylizacje bym miała komfort z pompą i satysfakcję z efektu wizualnego :)  
W związku z tym postanowiłam podzielić się z Wami moimi pomysłami na to jak można sprytnie się zakamuflować z pompą gdy tego chcemy ;) Nie wiem jak Wy Panowie sobie radzicie, myślę że nie przejmujecie się tym tak jak Panie z pompami - ale my musimy wyglądać cudownie zawsze i wszędzie ;))

Pierwsza "chłodniejsza" stylizacja :) Tutaj wykorzystałam sprytną, dwustronną kamizelkę ;) Można ją założyć na dwa sposoby i na dwa sposoby schować pompę ;) Klimat jak widzicie - góralsko-zimowy :D


Sposób numer 1 - pompa jest przyczepiona na klipsie do spódnicy (wysoki stan zadziała na korzyść), a kamizelka ze względu na swoje gabaryty (sztuczne futro) skutecznie ją maskuje, a przy okazji mamy swobodny dostęp by np. szybko podać bolus. W tej wersji możemy założyć kamizelkę również miśkiem na wierzch, ale chciałam pokazać jej dwie odsłony dla kontrastu ;)


Sposób numer 2 - pompa chowa się w kieszeni kamizelki, którą zakładamy kieszeniami do wewnątrz. Ze względu na nasz "misiakowaty" materiał, pompa nie wystaje, tylko grzecznie się układa w zagłębieniu :) Dla większego bezpieczeństwa możemy przyczepić ją na klipsie.

fot. Kinga Kowalska


Weronika BlueSugarCube

część 1 część 2 część 3 część 4 część 5 część 6 część 7

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Write me