#cukrzyca #hipo #hiper #notesdiabetyka #zeszytdiabetyka #notatkicukrzyca #bluesugarcube #praca #diabetykwpracy #światowydzieńdiabetyków #worlddiabetesday #pompa #opakowanienapompe

Jesienne zmiany ?

10/12/2014BlueSugarCube

Dziwnie tak zacząć październik nie idąc na zajęcia na uczelnię :D Trochę melancholijnie, trochę smutno, ale wszystko idzie do przodu - życie kręci się dalej ;)

Teraz pracuje artystycznie z dzieciakami, przy okazji kończąc praktyki Studium Pedagogicznego ;) W życiu bym się nie spodziewała płatnych praktyk, ale się udało :D

Spotkał mnie również mega zaszczyt dotyczący mojego projektu magisterskiego - jak już pewnie tajemniczo wspominałam ;) - o tym dowiecie się więcej już wkrótce, kiedy wszystko pojawi się oficjalnie w internecie ;)

Mam pewne poważne plany w związku ze Światowym Dniem Diabetyków - mam nadzieję, że uda mi się wszystko zorganizować ! :) Póki co nalatałam się w różne miejsca, ale jeszcze nie wiem czy wypali :P Trzymajcie kciuki - bo póki co to niespodzianka ;) (nie chce spalić :D).

Z gadżeciarsko - cukzycowych spraw mam ochotę zaopatrzyć się w silikonowe opakowanie na pompę ! :) Można je kupić w internetowym sklepie Medtronica Medital za niecałe 50zł.
Zastanawiam się nad fioletowym i niebieskim ;)http://www.medital.pl/pl/p/Etui-silikonowe-na-pompe-insulinowa-fioletowe/170

http://www.medital.pl/pl/p/Etui-silikonowe-na-pompe-insulinowa-niebieskie/172

Wśród słodkich gadżetów pojawiła się nowość ! :) A mianowicie notes, a właściwie zeszyt z Hipo i Hiper ! :) Ma czyste kartki, których jest aż 80 :) Jest malowany, a do tego ma mięciutkie, gąbczaste postaci Hipo i Hiper na okładce :)) Wszystko wykonane ręcznie ! :) Cena to 16zł z wliczoną już przesyłką. Idealny na zapisywanie ważnych spraw związanych z cukrzycą, naszymi wynikami cukrów czy innych badań - na pewno nie pomylicie go z żadnym innym ! Polecam :)Mam nadzieję, że dobrze się trzymacie ;)
Weronika Bluesugarcube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Napisz do mnie