#2017 #cukrzyca

2017

20:12:00Weronika BlueSugarCube


2017 był naprawdę zakręcony!

W kwietniu moim narzeczonym Krzyśkiem wzięliśmy ślub cywilny (musimy powoli zająć się planowaniem drugiego :D), który wyszedł naprawdę super :)

W maju zostałam zaproszona do Genewy gdzie na Światowym Zgromadzenia Zdrowia miałam przyjemność przemawiać podczas panelu NCD Child.

W czerwcu wyjechałam razem z mężem do Brukseli gdzie dostałam się na półroczny staż w biurze International Diabetes Federation Europe. W międzyczasie dołączyłam do dwóch międzynarodowych sieci International Diabetes Federation - Blue Circle Voices oraz Young Leaders in Diabetes. Stałam się również członkiem sieci Novo Nordisk - DEEP (Disease Experience Expert Panel).

W lipcu pojechałam do Rumunii by pomóc w organizacji tegorocznego Youth Leadership Camp gdzie prowadziłam także warsztaty z Komunikacji i Mediów Społecznościowych dla uczestników.

We wrześniu obroniłam moją pracę dyplomową na Studiach Podyplomowych Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W tym czasie odwiedziłam też laboratorium Fundacji Badań i Rozwoju Nauki i dowiedziałam się czy można wydrukować trzustkę.

Na przełomie października i listopada prowadziłam drugą edycję europejskiej akcji eUrMOVE Challenge oraz zaprojektowałam i przygotowałam wystawę na Światowy Dzień Cukrzycy, która była prezentowana w instytucjach UE w Brukseli.

W listopadzie miałam okazję uczestniczyć w dwóch polskich kampaniach z okazji Światowego Dnia Cukrzycy, dla których napisałam artykuł- Jak żyć z cukrzycą (przeczytaj: Cukrzyca - nowe wyzwanie!) oraz Życie z cukrzycą (przeczytaj: Szerokie horyzonty str. 9 w pdf).

W grudniu wzięłam udział w IDF Congress, czyli największym kongresie diabetologicznym na świecie, który w tym roku odbył się w Abu Dhabi (o tym wkrótce w oddzielnym wpisie).

Każdego roku staram się robić więciej i działać skuteczniej niż w poprzednim. Mam nadzieję, że 2018 będzie jeszcze bardziej owocny! :)

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Napisz do mnie | Write me