#blogocukrzycy #cukrzyca

Mój 2020

1/03/2021Weronika BlueSugarCube


Rok 2020 zmienił świat na zawsze. Pandemia wpłynęła na życie każdego z nas. Wiele planów musiało zostać przełożonych lub odwołanych. Szukaliśmy nowych hobby i pasji. Organizowaliśmy sobie czas w domu 🏠

W tym roku podróży było zdecydowanie mniej, ale na szczęście w wielu wydarzeniach i projektach mogłam uczestniczyć siedząc przy komputerze 💻

W lutym świętowałam 25 lat z cukrzycą typu 1. Wtedy też pojechałam do Madrytu na konferencję ATTD (Advanced Technologies & Treatments in Diabetes) gdzie reprezentowałam program #dedoc° voices (newsy z tej konferencji mogliście śledzić na moim Facebooku).

Wiosną postanowiłam wprowadzić w życie moją inicjatywę Type1EU. Naszej grupie udało się przeprowadzić 3 kampanie w social mediach. W czerwcu poruszyliśmy temat odpadów związanych z cukrzycowych osprzętem, w lipcu wsparliśmy ruch BLM w cukrzycowej społeczności, a na przełomie lipca i sierpnia opublikowaliśmy wywiady na temat cukrzycy i COVID-19 w Europie.

W czerwcu mój blog obchodził 7 urodziny! Bardzo mi miło, że z tej okazji udzieliłam wywiadu dla portalu Wiedza Pacjenta.

We wrześniu wzięłam udział w międzynarodowym spotkaniu blogerskim organizowanym przez Abbott, które w tym roku nazwano #dXVirtual2020 ze względu na formę wirtualną.

Ponownie dzięki programowi #dedoc° voices, we wrześniu miałam okazję uczestniczyć po raz trzeci w konferencji EASD (European Association for the Study of Diabetes) oraz w październiku po raz pierwszy w konferencji ISPAD (International Society for Pediatric and Adolescent Diabetes). Oczywiście, obie zostały przeprowadzone online. Zostałam wyróżniona jako influencer ISPAD 2020 za aktywność w social mediach.

W październiku dołączyłam do zacnego grona 30-stek! 🥳

W Światowy Dzień Cukrzycy spełniłam swoje marzenie i otworzyłam autorski sklep internetowy bluesugarcube.com. Również w listopadzie miałam przyjemność wziąć udział w kampanii Warsaw Press "Cukrzyca pod kontrolą - profilaktyka i leczenie" oraz w projekcie #DiabetesAnd organizowanym przez Beyond Type 1.

Na koniec roku poprowadziłam wykład dla uczestników programu IDF Europe Youth Leadership Lab 2020 oraz wzięłam udział w podcaście, który zostanie opublikowany w styczniu.

Patrzę z nadzieją w 2021 rok. Czekam jeszcze na finalizację kilku projektów, w których brałam udział pod koniec 2020 roku, ale oczywiście mam już plany na nadchodzące miesiące! 📅

Trzymajcie się! 🙌

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Write me