#asp #comingout #najlepszedyplomyasp #akademiasztukpięknych #diabetyk #cukrzyk #cukrzyca #wernisaż

Coming OuT ! Najlepsze Dyplomy ASP w Warszawie 2014

12/01/2014BlueSugarCube

Wernisaż wystawy 28 listopada 2014
fot. Katarzyna Blesznowska-Korniłowicz i Ada Brzezińska

Coming OuT ! To był wernisaż ! Do obejrzenia najlepszych dyplomów ustawiała się kolejka prawie do samej Zachęty ! Ja "dyżurowałam" przy swoim dyplomie w towarzystwie Krzyśka 5 godzin - wernisaż zakończył się dopiero po 23:00, a i tak jeszcze byli ostatni zwiedzający !

 Wernisaż wystawy 28 listopada 2014
fot. Katarzyna Blesznowska-Korniłowicz i Ada BrzezińskaBardzo podobały mi się tabliczki, które towarzyszyły każdemu dyplomowi - ze zdjęciem dyplomanta, opisem pracy i innymi informacjami. Mój projekt i część aneksu malarskiego zostały wyeksponowane w największej części piętra kamienicy - duży plus ! :) Jak widzicie w tym roku królowała czerwień w identyfikacji wizualnej i przestrzeni :) Ja też postawiłam na czerwoną szminkę ! ;) Pasuje do katalogu :D


Można było strzelić sobie fajne fotki "z budki" :) To był naprawdę dobry pomysł na tegorocznym Coming OuT :) Sesje były obowiązkowe ;) Teraz mam ekstra pamiątkę ! :)

Wszystko się udało - mój pierwszy wernisaż ! :) Jestem dumna z tego sukcesu - z cukrzycą można wszystko ! :) Jeżeli chcecie zwiedzić wystawę zapraszam do 07.12.2014 w godzinach 12-20 w kamienicy Raczyńskich tuż obok Galerii Zachęta przy pl. Małachowskiego 2 wejście od ul. Traugutta (Warszawa) wjazd na IV piętro ;)

Prace wszystkich wyróżnionych absolwentów możecie podziwiać na stronie Coming OuT 2014

Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Napisz do mnie