#blogocukrzycy #cukrzyca

Webinary o cukrzycy

4/11/2017Weronika BlueSugarCube


Od dłuższego czasu prowadzę bezpłatne, edukacyjne spotkania dla osób z cukrzycą w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków w Warszawie. Wielokrotnie dostawałam sygnały bym przeprowadziła takie spotkania w innych miastach Polski. Niestety to nie jest takie proste, z listą miast, które sobie spisałam wyszła całkiem niezła objazdówka po całym kraju. Postanowiłam jednak jakoś zareagować na tą rosnącą potrzebę edukacji i wsparcia.Zależy mi na zwiększeniu zasięgu i tym samym pomaganiu jak największej liczbie osób, dlatego zapraszam Was na serię bezpłatnych webinarów o tematyce cukrzycowej :)

Pojawią się nie tylko tematy z dotychczasowych wykładów w PSD, ale również zupełnie nowe - będziecie również mieli możliwość zaproponować temat ;)

Co to jest webinar?
Możliwe, że nie każdy z Was wie co to takiego webinar, więc ułatwię Wam sprawę i szybko wyjaśnię :) Webinar to połączenie angielskich słów "web" i "seminar" czyli w wolnym tłumaczeniu "internet" i "seminarium". Jak już się pewnie domyślacie jest to taki wykład przeprowadzany online. Uczestnicy otrzymują link do strony logowania, na której wpisują swoje imię i po przekierowaniu na stronę webinaru mogą brać udział w prezentacji. Można dodać swoje zdjęcie, ale nie jest to obowiązkowe. Każdy z uczestników może zadawać pytania w komentarzach.Informacje o kolejnych webinarach będą się pojawiać regularnie w wydarzeniach na Facebooku. Zapraszam :)
Weronika BlueSugarCube

You Might Also Like

0 komentarze | comments

Napisz do mnie | Write me